Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
 • Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Orzechowie. Wszyscy uczniowie pełni energii zebrali się 4 września przed szkołą, aby rozpocząć naukę. Zostali przywitani przez przedstawicieli samorządu szkolnego i pana dyrektora. Podczas uroczystości został także poświęcony odnowiony sztandar z nową nazwą szkoły. Wszystkim uczniom klas 1-4, klasy 7 i klasom gimnazjalnym życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!

 • 20 maja w Bratysławie odbyły się międzynarodowe zawody karate XXI SLOVAKIA OPEN WUKF EUROPEAN CUP 2017, w których udział brali zawodnicy z dwunastu państw. Pojechałem tam wraz z moim trenerem i grupą z Wielkopolski.        

  Oto kilka informacji na temat sportu, który uprawiam już od kilku lat: Karate jest systemem walki składającym się z technik blokowania lub udaremniania ataku, kontratakowania przeciwnika przez uderzenie między innymi pięścią lub nogą.

 •  

  1 czerwca w naszej szkole był obchodzony Dzień Dziecka połączony z tradycyjnym już turniejem Super Klasa 2017”.

  Celem tego dnia jest osiągnięcie współpracy całej klasy, a także miłe spędzenie tego dnia na rozwiązywaniu zadań i łamigłówek. Zadania przygotowane były przez nauczycieli. Aby je wykonać, zarówno gimnazjaliści jak i uczniowie szkoły podstawowej musiały wykazać się sprytem, wiedzą, ale przede wszystkim współpracą i zgraniem! Finalną konkurencją było przeciąganie liny, a tuż po niej zostały ogłoszone wyniki turnieju.

 • Duet Bartek Kowalski z klasy IB i Wiktor Kozłowski z klasy IIIA w Mistrzostwach Powiatu w Plażowej Piłce Siatkowej wywalczył drugie miejsce i zakwalifikował się na Mistrzostwa Rejonu Szkół Gimnazjalnych, na których zajął trzecie miejsce i awansował do finału wojewódzkiego. Finał ten odbędzie się 8 czerwca.

  Trzymamy mocno kciuki za naszych siatkarzy !!!

 • W Mistrzostwach Powiatu w skoku wzwyż uczeń klasy IB Bartosz Kowalski zdobył złoto, skacząc 195cm. Pobił swój dotychczasowy rekord o 10 cm. Przed nim kolejne wyzwanie -  Mistrzostwa Województwa, które odbędą się 7 czerwca.

  Życzymy wysokich lotów i czekamy na kolejne sukcesy!!!

"Wiedza otwiera horyzonty i sprzyja duchowemu rozwojowi człowieka. Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć."

                    Jan Paweł II
 

Wtorek 26.09.2017

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 366242

Kontakt

 • Zespół Szkół im Jana Pawła II w Orzechowie
  Zespół Szkół im Jana Pawła II
  ul. Szkolna 18
  62-322 Orzechowo
 • /fax:(61)4371089
liczba odwiedzin: 366244