Nawigacja

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
 • MISTRZOSTWA POWIATU W LA

  WRZEŚNIA 2018

  Nasi sportowcy przywieźli 8 medali:

  1. SANDRA MICHALAK

  ZŁOTY MEDAL - SKOK WZWYŻ

  2. ZUZANNA MARCHWIAK

  ZŁOTY MEDAL - PCHNIĘCIE KULĄ

  3. BARTOSZ KOWALSKI

  ZŁOTY MEDAL - SKOK WZWYŻ

  4. JAKUB KAMIENNIK

  ZŁOTY MEDAL - RZUT OSZCZEPEM

  5. BARTOSZ ŁUCZAK

  SREBRNY MEDAL - SKOK WZWYŻ

  6. JĘDRZEJ SZYMAŃSKI

  SREBRNY MEDAL - PCHNIĘCIE KULĄ

  7. TOMASZ MATUSZAK

  SREBRNY MEDAL - RZUT OSZCZEPEM

  8. DOMINIK MAŁECKI

  BRĄZOWY MEDAL - BIEG NA 1000m

 • Za nami gra czytelnicza w oparciu o baśń H. Ch. Andersena „Calineczka”. 24 marca uczestnicy: uczniowie kl. Ia, Ib, IIIa, IIIb przeszli przez tor gry, pokonując przeszkody, rozwiązując różne zadania. Uczestniczące w grze klasy zajęły następujące miejsca: I miejsce – kl. IIIa,II miejsce – IIIb,  III miejsce –Ia, IV miejce – Ib. Organizatorki turnieju – p. Violetta Biegańska i Barbara Hinz dziękują za wspaniałą zabawę.

 • 23 marca 2018r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Mistrz Matematyki”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas III szkół podstawowych z terenu gminy Miłosław, miał charakter rywalizacji międzyszkolnej. Czas rozwiązywania zadań wynosił 45 minut. Przystąpiło do niego 12 uczniów, po 4 z trzech szkół: Czeszewa, Orzechowa, Miłosławia.

  Na początku Pan dyrektor Rafał Zięty serdecznie powitał wszystkich uczestników konkursu oraz przybyłych opiekunów. następnie uczniowie rozwiązywali zadania dostosowane do wiadomości szkolnych, ale wymagające logicznego myślenia. Pracowali wytrwale. Z wielkim zaangażowaniem i ambicją podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie : Barbara Hinz, Natalia Serafin- nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej z Orzechowa, Marlena Zielińska- nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej z Czeszewa, Ewelina Grajek - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej z Miłosławia.

 • Akcja Orzechowo na Dzień Kobiet 2018 zakończyła się ogromnym sukcecem! 8 marca zebraliśmy 5 875,44 zł + 10 €.

  Szkoła Podstawowa w Orzechowie - 2 111, 08

  Tarkett - Polska Sp.z o.o. - 1 970, 86 + 10 €

  Sklejka Orzechowo S.A. - 1 071,50

  Urząd Gminy Miłosław - 722,00

  DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM MIESZKAŃCOM ORZECHOWA, RODZICOM, BABCIOM, CIOCIOM ZA ZAANGAZOWANIE I PYSZNE CIASTA I RÓWNIEŻ TYM, KTÓRZY WSPARLI NASZĄ AKCJĘ FINANSOWO!

  Zebraną kwotę przekażemy panu Mateuszowi Antoniewiczowi i panu Gerardowi Ławniczakowi na ich leczenie i rehabilitację.

 • 5 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Wiosny Ludów w Miłosławiu odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież zapobiega pożarom". Magdalena Bzowa z kl. III B gimnazjum zajęła 1. miejsce, a Martyna Dragon z kl. II B gimnazjum - 3. miejsce. Obie uczennice zakwalifikowały się do eliminacji na szczeblu powiatowym, który odbył się 6 marca we Wrześni. Magda Bzowa zajęła 3. miejsce! Gratulujemy!

"Wiedza otwiera horyzonty i sprzyja duchowemu rozwojowi człowieka. Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć."

                    Jan Paweł II
 

Piątek 25.05.2018

Galeria zdjęć

liczba odwiedzin: 450174

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Orzechowie

  ul. Szkolna 18
  62-322 Orzechowo
 • /fax:(61)4371089
liczba odwiedzin: 450176